Zgodnie z kilkuletnią tradycją podczas imprezy Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice "Wyjść naprzeciw" we czwartek 21 czerwca w Dominikowicach Wójt Gminy Gorlice Ryszard Guzik nagrodził uczniów mających szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Z naszej szkoły są to: Amadeusz Kappy (VI), Mateusz Knapik (II), Krzysztof Liana (IIIb), Agnieszka Dutka, Gabriela Galiszewska, Gabriela Wypasek, Kinga Żurowska (IIIb), Angelika Kordzikowska (IIIa), Michał Pikusa (II), Magdalena Pyrcioch (IIIb), Jolanta Mitoraj (Ib), Młode sportsmenki: Joanna Biernacka (pobiła rekord gminy w rzucie oszczepem) i Angelika Kordzikowska z kl. IIIa odebrały nagrody i statuetki. Mateusz Knapik, kl. II odebrał stypendium im. Braci Potoczków Fundacji Sądeckiej. Uzdolnionych uczniów prowadzili: Małgorzata Augustyn, Karina Szura, Łukasz Wiatr, Anna Chochołek, Małgorzata Stępień, Joanna Nosal, Alicja Pyznar i Tomasz Górski.

Małgorzata Stępień

Pełny tekst i galeria zdjęć: