W dniu 6 czerwca uczniowie klasy szóstej wybrali się na wycieczkę do Nowego Sącza. Celem wycieczki była gra w paintball. Na specjalnie przygotowanym polu odbył się krótki instruktaż, a potem uczestnicy gry dostali ubrania, maski i pistolety. Następnie zostali podzieleni na dwie grupy. Przygotowane drużyny wyszły na poligon, zajmując przeciwległe pozycje. W trakcie gry, aby wyeliminować przeciwnika, należało go trafić kulką paintballową. Przegrywała drużyna, która straciła w ten sposób wszystkich swoich zawodników. W ten sposób rozegrano kilka bitew, doskonaląc celność w posługiwaniu się bronią, wykorzystanie ukształtowania terenu i taktykę współdziałania w drużynie. Potem uczniowie  udali się na zasłużony posiłek. Ale to jeszcze nie był koniec wrażeń!!!  „Przygody w starej kopalni”, „Podróż do wnętrza Ziemi”, „Trzęsienie ziemi”, „Kot i duchy” –  filmy 5D wprowadziły wszystkich w samo serce niesamowitych wydarzeń. Późnym południem wszyscy wrócili żywi i cali do domu :). Paintball to całkiem dobry sposób spędzania czasu.

Karina Szura

Więcej zdjęć z wycieczki można zobaczyć w galerii >>