Dnia 23 listopada i 02 grudnia br. w Miejskim Domu Kultury w Gorlicach odbył się V Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej.  W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży tegoroczny konkurs odbył się w dwóch dniach. 23 listopada dla dzieci ze szkół podstawowych, a 2 grudnia dla gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest promowanie talentów dzieci i młodzieży z powiatu gorlickiego, popularyzacja śpiewu a także twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród wykonawców oraz ich opiekunów. Naszą szkołę reprezentowały: w szkole podstawowej Alicja Wachowicz, w gimnazjum Jolanta Mitoraj, Justyna Wałęga, Anna Burkot z klasy I oraz duet Beata Burkot i Magdalena Pyrcioch z klasy III.. Jolanta Mitoraj zdobyła II miejsce a Justyna Wałęga wyróżnienie. Serdecznie Gratulujemy !!! :)  i życzymy im dalszych sukcesów. Uczennice przygotowała pani Alicja Pyznar.

Więcej zdjęć z konkursu w galerii >>