W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego konkursy przedmiotowe cieszyły się popularnością wśród naszych uczniów. Pomyślnie przeszli przez etap szkolny i zmagali się z zadaniami na poziomie rejonowym:
Szkoła Podstawowa:
Weronika Brach, Anna Burkot, kl. VI Małopolski Konkurs Humanistyczny;
Weronika Brach, kl. VI, Amadeusz Kappy, kl. V - Małopolski Konkurs Przyrodniczy;
Gimnazjum:
Marzena Klapsa, kl. IIIb - Małopolski Konkurs Interdyscyplinarny „W.W. – Wiem Więcej”
Paulina Firszt, kl. IIIa; Krzysztof Liana, kl. IIb – Małopolski Konkurs J. Niemieckiego;
Weronika Pikusa, Marzena Kłapsa, kl. IIIb - Małopolski  Konkurs Języka Polskiego
Anna Bugno, kl. IIIa – Małopolski Konkurs Geograficzny;
Filip Wojnar, kl. IIIb – Małopolski Konkurs Historyczny;
Filip Wojnar, kl. IIIb – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia”
Nasi uzdolnieni uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli: Małgorzaty Augustyn, Krystyny Holik, Anety Motyki, Małgorzaty Stępień, Kariny Szury.

Finalistami etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez MKO w Krakowie zostali:
Krzysztof Liana, kl. II b – Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego ;
Filip Wojnar, kl. III b – Małopolski Konkurs Historyczny „Dzieje  ziem polskich i losy Polaków w latach 1795-1914 (na tle wydarzeń z historii powszechnej)”.

Serdeczne gratulujemy i życzymy wysokich miejsc w etapie wojewódzkim!