14 października obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. W tym roku obchody Dnia Nauczyciela połączone były z obchodami X Dnia Papieskiego, którego hasło brzmiało: „JAN PAWEŁ II – ODWAGA ŚWIĘTOŚCI”.
Uroczystość rozpoczęła  Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych pracowników oświaty,
a także o rychłą beatyfikację papieża Jana Pawła II. Nad oprawą  liturgiczną Mszy Świętej czuwali ks. Janusz Lelito oraz Pani Marzena Nikiel,  opiekunka Szkolnego Koła Caritas.
Następnie uczniowie wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi udali się do szkoły na uroczystą akademię, którą przygotowali uczniowie klasy III SP, członkowie SKC i Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. M. Nikiel.
Podczas programu artystycznego padło wiele słów wdzięczności za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie uczniowskich serc i umysłów.
Po części oficjalnej goście, nauczyciele i pracownicy szkoły zostali poczęstowani smacznym ciastem przygotowanym przez Radę Rodziców.