Dnia 22 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka przygotowane przez uczniów II klasy SP, pod kierunkiem pani Marzeny Nikiel . Nie było to jednak zwykłe świąteczne przedstawienie. Do nowonarodzonego Jezusa oprócz Trzech Króli i pastuszków udały się bajkowe postaci, takie jak Kopciuszek, Królowa Śniegu, Czerwony Kapturek czy też Jaś i Małgosia.
O oprawę muzyczną zadbał nasz szkolny chór, wykonując znane kolędy i zimowe piosenki.  Dzięki cudownym występom i pięknej dekoracji wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.
Organizatorzy nie zapomnieli także o zaproszonych gościach, nauczycielach i pracownikach obsługi. Otrzymali oni świąteczny upominek w postaci ręcznie robionej bombki.
Na koniec pani Małgorzata Stępień w imieniu pani dyrektor przekazała wszystkim świąteczno-noworoczne życzenia.
Po uroczystości wszyscy udali się na świąteczną przerwę trwającą aż  do 4 stycznia.

Julia Zięba