W klasach drugich gimnazjum pani Karina Szura prowadziła zajęcia pozalekcyjne, na których wdrażała innowację pedagogiczną Przedsiębiorczość w zjednoczonej Europie. Ośmioro uczniów miało okazję do planowania własnego sukcesu, wykonywania ćwiczeń związanych z ubieganiem się o pracę oraz do zwiększenia swojej wiedzy na tematy ekonomiczne. Nauczyli się współdziałać w grupie i budować poprawne relacje między sobą, realizowali własne pomysły, rozwijali kreatywność.
Uczniowie przygotowali na zajęciach przykładowe biznes plany:
-  biznes plan baru z fast foodami Nirwana przygotowany przez uczniów klasy II b -  Weronikę Pikusa, Justynę WantuchTobiasza Rolaka,
-  biznes plan gabinetu kosmetycznego Bella Amore przygotowany przez uczniów  klasy II a  -  Annę Bugno, Paulinę Firszt, Katarzynę Pawluś, Magdalenę Hołda.

Można pobrać lub zapoznać się z treścią przygotowanych biznes planów, w tym celu należy kliknąć na poniższe linki:

- biznes plan baru z fast foodami Nirwana (plik .pdf 134 KB),

- biznes plan gabinetu kosmetycznego Bella Amore (plik .pdf 433 KB).