Dnia 24 czerwca 2010 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji ukończenia gimnazjum przez klasy III oraz szkoły podstawowej przez klasę VI. Absolwenci przygotowali program pod hasłem „Nic dwa razy się nie zdarza” pod kierunkiem pani Anny Rybak, pani Krystyny Holik, pani Anny Chochołek. Zgromadzeni obejrzeli m. in. kabarety o tematyce szkolnej, wysłuchali refleksyjnych wierszy i dedykacji poświęconych naszym pedagogom.
Całość uświetnił śpiew uczniów w tym dniu pani dyrektor nagrodziła uczniów za wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję oraz szczególne osiągnięcia: edukacyjne, sportowe, wolontariat.
Wręczyła również listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom. Dodatkowym wyróżnieniem dla uczniów jest wpis do Księgi Uczniów Przodujących.

Więcej zdjęć z uroczystości w galerii.