Dnia 7 czerwca 2010 r. już po raz czwarty obchodziliśmy ,,Dzień szkoły bez przemocy” zorganizowany w ramach społecznego programu ,,Szkoła bez przemocy”. Nad przygotowaniem uroczystości, podczas której podsumowaliśmy całoroczne działania, czuwały pani Aneta Motyka i pani Anna Rybak. Zebranych gości, dyrekcję, nauczycieli  i uczniów powitali Michał i Weronika Pikusa, którzy po  krótkiej prezentacji oddali głos pani dyrektor Iwonie Jamro.
Na uwagę zasługuje ,,Sąd nad agresją i przemocą” - przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy I i III b gimnazjum. Młodzi aktorzy zachęcili zabranych uczniów do przeciwdziałania agresji. W czasie głosowania jednogłośnie wyrazili sprzeciw wobec zachowań destrukcyjnych, przemocy.

Więcej zdjęć z obchodów w galerii.