MIŁOŚĆ. To właśnie ona powiodła Jezusa na krzyż i wyprowadziła z grobu.
To właśnie ona zwyciężyła mój i Twój grzech. Czy może być wspanialszy dzień niż ten,
w którym kochający Bóg uwalnia człowieka, daje mu nowe życie, nowe siły i nadzieję?

Tymi słowami przewodniczący samorządu uczniowskiego rozpoczął uroczyste Spotkanie Wielkanocne, które  odbyło się  dnia 31 marca 2010 roku, a przygotowane zostało przez  uczniów klasy III Gimnazjum  i klasy III Szkoły Podstawowej pod kierunkiem p. Renaty Wantuch.
Gimnazjaliści w niezwykły sposób opowiedzieli
o ludzkich grzechach i słabościach, z których uwolnić może jedynie Jezus Chrystus, a młodsze dzieci  wprowadziły wszystkich w radosny czas  Zmartwychwstania Pańskiego. Przypomniały też przepiękne zwyczaje i obrzędy wielkanocne, tak mocno zakorzenione w polskiej tradycji. Montaż słowny ubarwiły pieśni wielkopostne i wielkanocne w wykonaniu  szkolnego chóru pod kierunkiem p. Alicji Pyznar.
W uroczystości szkolnej uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele - emeryci, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły.

Zdjęcia z uroczystości w >> galerii.