W tym roku szkolnym sześciu uczniów zostało finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie
Piotr Horowicz – Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów „Dzieje państwa polsko-litewskiego w okresie dynastii Jagiellonów (1386-1572)”
Tomasz Pawluś - Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów „Dzieje państwa polsko-litewskiego w okresie dynastii Jagiellonów (1386-1572)”
Piotr Horowicz – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. od Cedyni do Orszy.”
Tomasz Pawluś - Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. od Cedyni do Orszy.”
Kasper Augustyn – Małopolski Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów
Jagoda Pyrcioch – Małopolski Konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjów
Justyna Wałęga (kl. V SP) zajęła III miejsce recytując wiersz księdza Jana Twardowskiego pt. Chodzi anioł Stróż po świecie
w I Powiatowym Konkursie recytatorskim organizowanym przez PCE w Gorlicach pod honorowym patronatem Aleksandra Augustyna – kierownika Wydziału Oświaty, kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego w Gorlicach.
Serdeczne gratulujemy i życzymy wysokich miejsc w etapie wojewódzkim!

Paulina Firszt