21 marca wiosna oficjalnie przejęła dowodzenie nad  światem  przyrody, ale nie brakowało jej także w naszej szkole. Każda klasa starała się jak najpiękniej ustroić swoją salę, tak by było radośnie, kolorowo, estetycznie ale przede wszystkim wiosennie. Uczniowie do pracy zmobilizował szkolny konkurs na najpiękniejszy wystrój klas.
17 marca oceny dokonało jury w składzie :
- Pani Dyrektor Iwona Jamro
- Pani Monika Skowronek – pracownik OKGG w Zagórzanach
- Pani Joanna Cieśla – pracownik szkolnej biblioteki
Jury było surowe i wymagające.  Nie miało ono jednak nic do zarzucenia klasom:IIa - zwycięzcą w kategorii gimnazjum oraz VI- zwycięzcom szkoły podstawowej.
Tym właśnie klasom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Niestety znalazły się i takie klasy, które nie włożyły zbyt dużo wysiłku, aby osiągnąć sukces, ale miejmy nadzieję, że nadrobią to przy innej okazji.
Jak powszechnie wiadomo, wiosenny etap konkursu był jego ostatnim etapem. Jego wyniki przedstawia tabela klasyfikacji ogólnej, w której zostały podliczone punkty z pierwszego i drugiego etapy konkursu.