mam już plan

19 czerwca 2019 r. czternastoosobowa grupa gimnazjalistów objętych w roku szkolny 2017/2018 i 2018/2019  wsparciem doradcy zawodowego w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II odebrała zaświadczenia potwierdzające udział w projekcie oraz przygotowany przez każdego z nich Indywidualny Plan Działań.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2018/2019 gimnazjaliści zaprezentowali autorski program artystyczny przygotowany w oparciu o scenariusz napisany przez uczennicę Katarzynę  Jamro  ,,Podróż do przyszłości”.  Uczniowie zainspirowani tematyka zajęć, wykorzystali wiedzę o sobie, świecie pracy i zawodów, przenieśli się do przyszłości, weszli w rolę przedstawicieli różnych branż.

Samodzielnie opracowany przez nich program artystyczny utwierdza w przekonaniu, że wszelkie podejmowane do tej pory działania doradcze są dla młodzieży istotne, pozwalają im zdobyć wiedzę o sobie, świecie, doskonalić szereg umiejętności m. in.  komunikacji,  autoprezentacji, podejmowania decyzji, pracy w zespole.

Joanna Nosal

Doradca zawodowy