Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas gimnazjalnych !!!

Informujemy, że od dnia 4 maja 2017 r. w naszej szkole działała Szkolny Punkt Informacji i Kariery zapewniający wsparcie uczniom i ich rodzicom w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II". Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego uczniów.
W roku szkolnym 2017/2018 działaniami w ramach projektu objęci zostaną uczniowie klasy III i II gimnazjum. Od dnia 6 do 12 września br. prowadzona będzie rekrutacja na zajęcia edukacyjno-zawodowe. Szczegółowych informacji udziela szkolny doradca zawodowy - mgr Joanna Nosal. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie przedstawiona do dnia 14 września 2017 r. Regulamin rekrutacji oraz zasady uczestnictwa zawiera załącznik nr 1, który znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce Doradztwo zawodowe.

Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II
Partner Projektu: Gmina Gorlice ul. 11 Listopada 2 38-300 Gorlice email: zeasgor©poczta.onet.pl. tel.: 18 353-77-66