Certyfikat

W 2015 roku, za zgodą większości społeczności szkolnej, nasza szkoła przystąpiła do realizacji programu Szkoła Promująca Zdrowie. Przez dwa lata, jako członek sieci wojewódzkiej, organizowaliśmy szereg działań prozdrowotnych, mających na celu rozwiązanie problemów priorytetowych w dziedzinie zdrowia i bezpieczeństwa, z jakimi boryka się nasza szkoła. Po przeprowadzeniu autoewaluacji z podjętych działań i sporządzeniu stosownego raportu, podjęliśmy starania o uzyskanie Certyfikatu. 2 października 2017 r. Małopolski Kurator Oświaty przyznała Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zagórzanach Certyfikat przynależności do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Jednak nie spoczniemy na laurach. Posiadanie Certyfikatu obliguje nas do podejmowania dalszych działań mających na celu promocję zdrowia.

Katarzyna Ciapaj