Już po raz kolejny 41 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w atrakcyjnej formie wyjazdowej - zielonej szkole. W okresie 19-28 maja br. spędzili 8 pełnych dni  nad morzem w ośrodku wypoczynkowym „Korsarz” w centrum Łeby. Bogaty program obejmował: zwiedzanie Trójmiasta, fokarium w Sarbsku, Muzeum Wyrzutni Rakiet, Parku Jurajskiego, „domu do góry nogami”, parku linowego, spacery po plaży, podziwianie piękna nadmorskich wschodów i zachodów słońca. Funkcję opiekunów pełnili: pani Janina Bagnicka oraz panowie: Ryszard Jamro i Marcin Juszczęć. Wyjazd zorganizowała i koordynowała pani Krystyna Holik. Uczestnicy byli zadowoleni z warunków ośrodka, a także doceniali smaczne i różnorodne posiłki przygotowane przez obsługę. Wiele wspaniałych chwil uwiecznili  na kolorowych fotografiach.  Uczniowie wrócili do domu z uśmiechami na twarzy i nadzieją na kolejną zieloną szkołę.

Krystyna Holik