dni otwarte

16 marca  2018 r.  uczniowie klasy III gimnazjum zapoznani zostali z ofertą edukacyjną szkół ponadgimanzjalnych powiatu gorlickiego na rok szkolny 2018/2019. Gimnazjaliści odwiedzili: I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera, Zespół Szkół  nr 1 im. I. Łukasiewicza, Zespół Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego oraz Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach. Dzień Otwarty był okazją do zapoznania się z ofertą kształcenia, bazą dydaktyczną szkoły, zwiedzania budynku, porozmawiania z nauczycielami i uczniami oraz wzięcia udziału w ciekawych lekcjach, konkursach i prezentacjach. Spotkanie z przedstawicielami szkół branżowych umożliwiło pogłębienie i uporządkowanie wiedzy na temat struktury i funkcjonowania szkół ponadpodstawowych, rozbudzenie aspiracji zawodowych. Życzę wszystkim uczniom trafnego, a przede wszystkim świadomego wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej, zawodu zgodnego z ich zainteresowaniami  i możliwościami.

Joanna Nosal